درباره بازرگانی حامیبه نام آن که آفریننده ی سرسبزی هاست تا بهانه ای باشد ما در کنار شما باشیم .

آشنایی با حامی پرداز

آنچه باید درباره بازرگانی حامی بدانید: شرکت حامی پرداز با افتخار از سال ۹۵ فعالیت خود را در زمینه ی فروش و تعمیرات خودپرداز آغاز نمود .برتری ما نسبت به دیگر شرکت های فروش این است که کار ریفر دستگاه را نیز خودمان بر عهده می گیریم . سعی بر این داریم تا بهترین دستگاه رابرای مشتریان فراهم سازیم .در اواخر سال ۱۳۹۹ به این نتیجه رسیدیم که شرکت را گسترش دهیم . دانش تکنولوژیمان را در اختیار همگان قرار دهیم.

چرا حامیش؟

حامیش تلفیقی از محصولات مازندران و مهم ترین محصول کشاورزی مازندران برنج است. .ما به این باور رسیده ایم که برنج مازندران به آن گونه که باید و شاید،  شناخته شده نیست. با علم به اینکه  برنج طارم محلی و طارم امراللهی از نوع بهترین برنج مازندران به حساب می آیند، تصمیم گرفتیم که شانسمان را در مطرح کردن نام برنج مازندران در حامیش امتحان کنیم . حامیش در بر گیرنده ی  محصولات سنتی و صنایع دستی و محلی مازندران است.

مگر محصول با محصول متفاوت است؟

باید بگوییم بله …  به عامیانه مینویسم تا درک آن برای همگان راحت تر باشد . شما به یک  گاو ماده ی شیر ده , کاه و یونجه انباری دهید ، اما  یک  گاو دیگر  را  به صحرا  ببرید تا علف های صحرایی را میل کند  .به نظرشما  کدام گاو شیر  مقوی و خوبی بهتان  تحویل میدهد ؟ مسلمن ان گاوی شیر خوشمزه ای تولید میکند که از  صحرا و از  طبیعت تغذیه سالم داشته باشد .و در عین حال سبزی و علف های شمالی،  عطر و طعم و مزه ی  متفاوتی حتی جا به جای  استان با هم دارند. یعنی مکان روی طعم و مزه تاثیر دارد.به زبان ساده تر مرتع با مرتع فرق دارد . پس مشخص است که محصول با محصول تفاوتی را در بر دارد که شاید غیر بومی ها از این موضوع بی خبر باشند.

چرا تلفیق حامیش و حامی پرداز با هم در یک  وب سایت بازرگانی؟

شاید همه ی شما سوالتان همین باشد ، که چرا تکنولوژی و محصولات با هم در یک سایت  به فروش میرسد ؟راستش ما اول قصد داشتیم برای هر سه نوع محصول وب سایتی جدا داشته باشیم . اما برای این کار نیازمند  وقت زیادیست که برای نوشتن محتوا و همچنین رسیدگی به سایت از عهده ی ما خارج است . و از یک سو دلمان هم نیامد که یک محصول را حذف کنیم .برای همین نتیجه این شد که با یک دست سه هندوانه بغل بگیریم .  باشد تا رستگار شویم .

چرا اسم بازرگانی را انتخاب کردیم ؟

اگر بخواهیم به طور کلی توضیح دهیم  تمام فعالیت هایی که در جریان مبادله ی  کالاها یا خدمات و غیره  از تولیدکننده  به مصرف کننده صورت بگیرد، بازرگانی می گوییم .در بازرگانی حامی  ما تمام سعی خود را خواهیم کرد که کلیه خدمات و تولیدات به نحو احسنت ارائه شود .

خدمات بازرگانی حامی

ما نصب و راه اندازی ها و فایل های اصلی  در رابطه با خودپرداز ها و مشتقات آن و همچنین تمامی طرز تهیه ها و آماده سازی ها و نیز خواص محصولات و مشتقات آن را برای شما به اشتراک قرار میدهیم .اگر قصد سفر به مازندران را دارید و نیاز به کمک  دارید تا کدام قسمت را برای تفریح انتخاب کنید . از ما مشاوره بگیرید. با ما از مناظر و مناطق فوق العاده مازندران دیدن کنید .

نحوه ی خریددر بازرگانی حامی:

از ساعت ۹ صبح الی ۹ شب تماس با مهندس رستمی  09113264719  و یا ارسال پیام در همین سایت .  بخش تلگرام  قسمت ادمین و همچنین اینستاگرامهای حامی پرداز و بازرگانی حامی  در خدمت شما عزیزان هستیم. .

مشخصات اعضای اصلی سایت

بخش مدیریت :

مهندس یاسر رستمی

بخش حامی پرداز:

مهندس جواد رجبی

بخش حامیش :

حوا رامی , زهرا صباغی منابع محتوا از تجربیات بزرگان محلی و استانی و همچنین از کتاب و دانستنی ها و پزشکان دارویی با تشکر ویژه از دکتر حمید ساکنین چلاو  که در امر خواص دارویی گیاهان کمک حال اعضا هستند .

امیدوارم با خواندن  صفحه درباره بازرگانی حامی تمام ابهامات شما عزیزان برطرف شده باشد