سود خودپرداز

به  طور عادی روزانه چندین نفر با ما تماس می گیرند و اکثریت در مورد روش  محاسبه سود خودپرداز  از ما سوال می پرسند .شاید این سوال شما هم باشد . مسلما سود  اولین ملاکی است که برای همه مهم میباشد.  این حق مسلم همه افرادیست که می خواهند دستگاه خریداری کنند.

اول از همه سود این دستگاه ها  به مراتب وابسته به تراکنش های شما است . یعنی هر چقدر تراکنش شما بالاتر باشد ، سود شما بیشتر خواهد بود و معاف از مالیات  هستید.

اکثر مزایای این سیستم ها از بانک مرجع اهدا میشود. 

به کسی که صاحب این دستگاه میشود  پذیرنده میگویند و  تیمی که سوئیچ را از آن تهیه می کنند  کارگزار لقب داده اند . 

 مکان های پررفت و آمد خیلی بیشتر سود نصیبشان میشود . چون افراد بیشتری مشتری  انجا خواهند شد . 

محاسبه سود خودپرداز:

کارمزد شتابی عابر بانکها  از قرار ذیل میباشد:

  • برداشت وجه :   1.1 درصد مبلغ برداشت شده است .یعنی اگر روزی 10 میلیون خروجی وجه نقد داشته باشید . ضربدر 1.1 درصد میشود . برابر با 110 هزار تومان  میباشد .  این مبلغ ضربدر درصدی که بانک پذیرنده برای سود خودپرداز  در نظر گرفته  میشود . معمولا کارگزار 60 درصد به نفع شما می نویسد . 40 درصد برای خودشان در نظر می گیرند .  برابر این مبلغ  روزی 66 هزار تومان برای شما خواهد بود . شصت و شش هزار تومان  در 30 روز ضرب میشود. از برداشت  وجه ماهانه مبلغ یک میلیون و نهصد و هشتاد هزار تومان   نصیب شما میشود .  
  •  انتقال وجه  : هر مبلغی که  از 1میلیون تا 10 میلیون باشد .  مبلغ 360 تومان برای شما است.  که   60 درصد سود برای پذیرنده (شما) میباشد .مثلا روزی 150 انتقال وجه  انجام شود . پنجاه و چهار هزار تومان سود برای شما میباشد. به عبارتی ماهانه یک میلیون و شش صد و بیست هزار تومان نصیب شما خواهد شد .
  • به طور میانگین افرادی که خروجی ده میلیون در روز دارند، مبلغی از دو میلیون و هشتصد هزار تومان تا سه میلیون  سود عایدشان میشود . 
  • خرید شارژ 150 تومن است. 
  • گرفتن موجودی 60 تومن تومان است 

این محاسبات کاملا تقریبی است  و  باید خودتان اولین بار تراکنش های تان را ببینید و  محاسبه کنید. 

قبل از خرید خودپردازحتمن به این قسمت پیج ما نگاهی بندازید

محاسبه سود خودپرداز

نویسنده :  جواد رجبی

 

یاسر رستمی

راه های ارتباطی:

شماره همراه: 09113264719

آدرس کانال :  بازرگانی حامی

پست الکترونیکی:  bazarganihami1400@gmail.com 

 

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید